Etusivu|Yhteystiedot


Yhteystiedot

Alta löydät eri yksiköidemme yhteystiedot. 


KL Mechanics Oy

SUUNNITTELU - KONEISTUS - KOKOONPANO - MITTAAMINEN - MUOVITUOTTEET

Lummintie 16
90460 Oulunsalo

Y-tunnus: 1484208-1

Mikko Autio

Toimitusjohtaja

041 545 9014
mikko.autio@klmechanics.fi
Petri Saravesi

Myyntipäällikkö

040 189 6607
petri.saravesi@klmechanics.fi
Markus Rosnell

Suunnittelupäällikkö

050 525 0176
markus.rosnell@klmechanics.fi
Janne Ruotsalainen

Asiakkuuspäällikkö

040 732 2095
janne.ruotsalainen@klmechanics.fi
Timo Nissinaho

Tuotantopäällikkö

0400 199 284
timo.nissinaho@klmechanics.fi
Jukka Nissinen

Tuotannon suunnittelu, ostot

040 594 0020
jukka.nissinen@klmechanics.fi
Else Heikkinen

Osto- ja myyntireskontra

010 830 3600
else.heikkinen@klmechanics.fi
Mikko Hälikkä

Tuotepäällikkö

040 527 7422
mikko.halikka@klmechanics.fi

KL Tools

KONEISTUS

Automaatiotie 1
90460 Oulunsalo

Y-tunnus: 2835385-2

Mikko Autio

Toimitusjohtaja

041 545 9014
mikko.autio@klmechanics.fi
Petri Lyytinen

Asiakkuuspäällikkö

040 553 7303
petri.lyytinen@kltools.fi
Susanna Ronkainen

Osto- ja myyntireskontra

040 194 0505
susanna.ronkainen@kltools.fi
Jarmo Haikonen

Tuotantopäällikkö

040 559 5499
jarmo.haikonen@kltools.fi
Esa Holappa

Tuotannonsuunnittelu

040 567 6189
esa.holappa@kltools.fi
Petri Saravesi

Myyntipäällikkö

040 189 6607
petri.saravesi@klmechanics.fi