Etusivu|Yhteystiedot


Yhteystiedot

Alta löydät eri yksiköidemme yhteystiedot. 


KL Mechanics Oy

SUUNNITTELU - KONEISTUS - KOKOONPANO - MITTAAMINEN - MUOVITUOTTEET

Lummintie 16
90460 Oulunsalo

Y-tunnus: 1484208-1

Petri Saravesi

Myyntipäällikkö

+358 40 189 6607
petri.saravesi@klmechanics.fi
Markus Rosnell

Suunnittelupäällikkö

+358 50 525 0176
markus.rosnell@klmechanics.fi
Janne Ruotsalainen

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 732 2095
janne.ruotsalainen@klmechanics.fi
Timo Nissinaho

Tuotantopäällikkö

+358 400 199 284
timo.nissinaho@klmechanics.fi
Jukka Nissinen

Tuotannon suunnittelu, ostot

+358 40 594 0020
jukka.nissinen@klmechanics.fi
Else Heikkinen

Osto- ja myyntireskontra

+358 10 830 3600
else.heikkinen@klmechanics.fi
Mikko Hälikkä

Tuotepäällikkö

+358 40 527 7422
mikko.halikka@klmechanics.fi

KL Tools

KONEISTUS

Automaatiotie 1
90460 Oulunsalo

Y-tunnus: 2835385-2

Petri Lyytinen

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 553 7303
petri.lyytinen@kltools.fi
Susanna Ronkainen

Osto- ja myyntireskontra

+358 40 194 0505
susanna.ronkainen@kltools.fi
Jarmo Haikonen

Tuotantopäällikkö

+358 40 559 5499
jarmo.haikonen@kltools.fi
Esa Holappa

Tuotannonsuunnittelu

+358 40 567 6189
esa.holappa@kltools.fi
Petri Saravesi

Myyntipäällikkö

+358 40 189 6607
petri.saravesi@klmechanics.fi

KL FinMech Oy

TUTKIMUS JA TUOTEKEHITYS

Kaitoväylä 1
90570 Oulu

Y-tunnus:

Jarmo Ojalehto

Tuotepäällikkö

+358 40 548 7573
jarmo.ojalehto@klmechanics.fi
Else Heikkinen

Osto- ja myyntireskontra

+358 10 830 3600
else.heikkinen@klmechanics.fi
Petri Saravesi

Myyntipäällikkö

+358 40 189 6607
petri.saravesi@klmechanics.fi