Custom Machine ShopPrecision Mechanics & Assemblies
Custom Machine ShopPrecision Mechanics & Assemblies
Custom Machine ShopPrecision Mechanics & Assemblies
Custom Machine ShopPrecision Mechanics & Assemblies

Suunnittelu

Lue lisää
Lue lisää

Koneistus

Lue lisää
Lue lisää

Kokoonpano

Lue lisää
Lue lisää

KL FineMech Oy

Lue lisää
Lue lisää

KL Mechanics Oy

Täyden palvelun mekaniikkatalo suunnittelusta valmistukseen

KL Mechanics on vahva ja arvostettu hienomekaniikan alihankkija 25-vuoden kokemuksella.

Modernit CNC-työstökoneet sekä ammattitaitoinen henkilökunta ovat tehokkaan ja laadukkaan toimintamme perusta. Tarjoamme ja valmistamme vaatimustenne mukaan osat ja kokoonpanot yksittäiskappaleista sarjoihin.


Yrityksemme tapa toimia: Laatu & Ympäristö

 

Palvelemme 25 vuoden kokemuksella

Teollisuudenalat

Tietoliikenne

Terveys -ja hyvinvointi

Ajoneuvo

Prosessi

Mittalaitteet

Elintarvike

Tutkimus- ja
tuotekehitys

Automaatio

Infra

Aerospace

Sopimusvalmistajat

 
Yhteystiedot
 
toimitusjohtaja

Keimo Lukkarila

+358 (0)400 689 677
keimo.lukkarila@klmechanics.fi

Tehdaspäällikkö

Janne Ruotsalainen

+358 (0)40 7322 095
janne.ruotsalainen@klmechanics.fi

myyntipäällikkö

Petri Saravesi

+358 (0)40 1896 607
petri.saravesi@klmechanics.fi

suunnittelu

Matti Ylitalo

+358 (0)50 529 3901
matti.ylitalo@klmechanics.fi

Tuotannon suunnittelu,
Toimitusaikavalvonta

Jukka Nissinen

+358 (0)40 5940 020
jukka.nissinen@klmechanics.fi

Tuotannon suunnittelu,
Toimitusaikavalvonta

Timo Nissinaho

+358 (0)400 199 284
timo.nissinaho@klmechanics.fi

Reskontra

Else Heikkinen

+358 (0)10 8303 600
else.heikkinen@klmechanics.fi

 

 

sulje